Menu

Eventy

Zaproś komika na swoje wydarzenie firmowe. Stand-up rozrusza, rozbawi i zapewni rozrywkę na dobrym poziomie.

Imprezy firmowe

Zacznijmy od starych, dobrych firmówek – części artystycznej Waszego eventu. Każde szkolenie kiedyś się kończy, prezentacja ma ostatni slajd, arkusz – rubrykę. I co potem? Kolacja? Do domu? Dziwnie tak… Jakiejś rozrywki by się zażyło.

I tu pojawiamy się my. Wybór komika, jako atrakcję wieczoru, ma same plusy. Nie mamy żadnego sprzętu ze sobą, nie wozimy rekwizytów ani garderoby, więc odpadają koszty transportu, technicznych, ustawiania, rozstawiania. Próba, jeżeli wszystko ok, trwa 30 sekund. Wchodzimy, robimy swoje i nas nie ma. 

  • Stand-up dla firm (Buchwald)
  • Scena
  • Eventy dla firm
  • Event BMW
  • Komicy firmowi

Występ komika będzie idealnym wprowadzeniem do wieczornych szaleństw.

Natomiast podczas dłuższych wyjazdów można pomyśleć nie tylko o występie, ale również o warsztatach.

Organizacja eventów firmowych

„Skoro robicie te firmówki, te warsztaty, to może w ogóle zorganizujcie tę imprezę, po co wam pośrednicy?”

Macie rację! Najwyższa pora wykorzystać ponad dziesięcioletnie doświadczenie w organizowaniu wydarzeń. Przecież wszystkie Wielkie Trasy, wszystkie roasty, 10. urodziny Stand-up Polska na 2000 osób, to wszystko zrobiliśmy sami. Dużo się nauczyliśmy przez ten czas, więc dziś chętnie pomożemy w organizacji Waszych eventów!

Możemy ogarnąć go od A do Z – załatwić miejsce, transport, catering, salę ozdobić i przypilnować, by pilot do slajdów miał nowe baterie. 

Możemy też Wam pomóc od P do Z. Czyli trochę, ale nie we wszystkim. Nasi menedżerowie są zaprawieni w boju, więc dzwońcie do nich i powiedzcie, czego Wam potrzeba.

Zaproś nas do swojego lokalu

Chcesz zorganizować występ w swoim lokalu? Odezwij się do nas i powiedz, jaki masz na to pomysł i możliwości techniczne. Pomożemy zrobić imprezę stand-upową w każdym polskim mieście. Zadzwoń: 22 355 23 98 lub napisz: kontakt@standuppolska.pl

Poznaj komików

Zobacz kompetencje, bio i wybrane filmy komików zanim dokonasz wyboru!

Zobacz komików

Zapytaj o ofertę firmówek i eventów

Zadzwoń: 22 355 23 98, napisz: kontakt@standuppolska.pl lub skorzystaj z formularza: