Menu

Warsztaty

Integracja, rozwój talentów i dobra zabawa – czyli warsztaty z komikami.

Warsztaty z Komediopisarstwa
dla firm

Czeka Cię w najbliższym czasie wystąpienie publiczne? Masz przedstawić swój pomysł na konferencji, ale chcesz to zrobić w zabawny sposób, żeby nikt czasem nie usnął? 

Warsztaty dla firm

To dobrze trafiliście. Zapraszamy na warsztaty z komediopisarstwa prowadzone przez Cezarego Jurkiewicza (jednego z pierwszych stand-uperów w Polsce). 

Na warsztatach omówimy sobie: 

  • definicję i historię komedii na przestrzeni dziejów 
  • formułowanie fundamentów żartu 
  • formułowanie oryginalnych puent 
  • uruchomienie kreatywności komediowej kiedy w głowie jest pustka
Cezary Jurkiewicz

Cezary Jurkiewicz

Czarek Jurkiewicz w swoich tekstach, wywala swoją brudną duszę na lewą stronę, wciągając nas w czarną otchłań beznadziei, zmarnowanych okazji i zatrutą zazdrością podejrzliwości. Więcej

Warsztaty impro

„Hmmm… Skoro warsztaty stand-up’owe to wystąpienia publiczne to warsztaty z impro to co?”

W przeciwieństwie do stand-up’u, dziedziny wybitnie jednoosobowej, improwizacja teatralna siłę swą czerpie ze zgrania improwizatorów. Publiczność rzuca słowo i zadaniem grupy jest odbijać je między sobą jak balonik, tworząc sceny, postaci i rozwiązując napotkane problemy.

Jeżeli zależy Wam, by „zżyć” grupę, przy okazji podrzucając im parę sztuczek na pobudzenie kreatywności, to właśnie znalazłeś to czego szukałeś. 

Brain storming

Znacie takie powiedzenie: „think outside the box”? Myśl niestandardowo. Tak się składa, że mamy tu kilkanaście osób myślących mocno niestandardowo. Większość z nich żyje z opowiadania żartów, co już jest niestandardowym sposobem na życie, a to dopiero początek. Teraz człowiek spoza pudełka może pomóc także Wam! Może Was to zdziwi, ale wielu z nas ukończyło prawdziwe szkolenia z improwizacji, stand-upu, pisania scenariuszy – znamy się na wielu rzeczach i do tego dodajemy wieloletnie doświadczenie w gratisie. 

Macie burzę mózgów i potrzebujecie świeżej krwi? Szukacie nowych pomysłów? Chcecie znaleźć w nich słabe punkty? Zapraszamy do kontaktu! (*)

(*) Nie pomagamy w kwestiach ekonomicznych, zdrowotnych, prawnych, technicznych i naukowych. 

Nasi komicy brali udział w tworzeniu takich kampanii jak: Żabka, OLX, Żywiec i wielu innych, których nie zapytaliśmy, czy możemy o nich mówić.

Zapytaj o ofertę warsztatów

Zadzwoń: 22 355 23 98, napisz: kontakt@standuppolska.pl lub skorzystaj z formularza: